Wednesday 19 April
Chester-le-Street v South Hetton
Boldon v Sacriston
Whitburn v Washington
Gateshead fell v Burnmoor
Wednesday 26 April
Sacriston v Chester-le-Street
Washington v South Hetton
Burnmoor v Boldon
Gateshead Fell v Whitburn
Wednesday 3 May
Chester-le-Street v Washington
Sacriston v Burnmoor
South Hetton v Gateshead Fell
Boldon v Whitburn
Wednesday 10 May
Burnmoor v Chester-le-Street
Gateshead Fell v Washington
Whitburn v Sacriston
Boldon v South Hetton
Wednesday 17 May
Chester-le-Street v Gateshead Fell
Burnmoor v Whitburn
Washington v Boldon
Sacriston v South Hetton
Wednesday 24 May
Whitburn v Chester-le-Street
Boldon v Gateshead Fell
South Hetton v Burnmoor
Sacriston v Washington
Wednesday 31 May
Cheater-le-Street v Boldon
Whitburn v South Hetton
Gateshead Fell v Sacriston
Burnmoor v Washington
Wednesday 7 June
NO LEAGUE MATCHES - BANKS SHIELD GROUP MATCHES
Wednesday 14 June
NO LEAGUE MATCHES - BANKS SHIELD GROUP MATCHES
Wednesday 21 June
NO LEAGUE MATCHES - BANKS SHIELD GROUP MATCHES
Wednesday 28 June
South Hetton v Chester-le-Street
Sacriston v Boldon
Washington v Whitburn
Burnmoor v Gateshead Fell
Wednesday 5 July
Chester-le-Street v Sacriston
South Hetton v Washington
Boldon v Burnmoor
Whitburn v Gateshead Fell
Wednesday 12 July
Washington v Chester-le-Street
Burnmoor v Sacriston
Gateshead Fell v South Hetton
Whitburn v Boldon
Wednesday 19 July
Chester-le-Street v Burnmoor
Washington v Gateshead Fell
Sacriston v Whitburn
South Hetton v Boldon
Wednesday 26 July
Gateshead Fell v Chester-le-Street
Whitburn v Burnmoor
Boldon v Washington
South Hetton v Sacriston
Wednesday 2 August
Chester-le-Street v Whitburn
Gateshead Fell v Boldon
Burnmoor v South Hetton
Washington v Sacriston
Wednesday 9 August
Boldon v Chester-le-Street
South Hetton v Whitburn
Sacriston v Gateshead Fell
Washington v Burnmoor
Wednesday 16 August
NO LEAGUE MATCHES - BANKS SHIELD FINAL
DUKES NORTH EAST PREMIER LEAGUE
BANKS SHIELD – MIDWEEK CUP FIXTURES
Group A
Wednesday 7 June
Sacriston v Gateshead Fell
Washington v Boldon
Wednesday 14 June
Boldon v Sacriston
Gateshead Fell v Washington
Wednesday 21 June
Sacriston v Washington
Boldon v Gateshead Fell
Group B
Wednesday 7 June
Burnmoor v South Hetton
Whitburn v Chester-le-Street
Wednesday 14 June
Chester-le-Street v Burnmoor
South Hetton v Whitburn
Wednesday 21 June
Burnmoor v Whitburn
Chester-le-Street v South Hetton
Final Wednesday 16 August
Winner of Group B v Winner of Group A
Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.
Subscribe